Strona główna - O nas

Serwis sprzątający EXTRA CLEANING

Jesteśmy firmą sprzątającą, która codziennie się doskonali. Staramy się każdego dnia zyskiwać nowe umiejętności oraz nabierać doświadczenia po to, aby każde sprzątanie od Extra Cleaning przyniosło naszym klientom tylko pozytywne emocje oraz wysprzątane do perfekcji wnętrze. Skupiamy się na sprzątaniu takich obiektów jak mieszkania, biura, domy, apartamenty po wynajmie krótkotrwałym, klatki schodowe, a także czyścimy meble i sprzątamy po remontach. Nasza firma działa na terenie Warszawy i okolic. Powierz sprzątanie naszym profesjonalistom. Nie sprzątaj w wolnej chwili - odpocznij. Zostaw to nam!
Photo

Dlaczego warto wybrać nasz serwis sprzątający?

Każdy pewnie zadaje sobie pytanie, dlaczego warto wybrać akurat nasz serwis sprzątający? Mamy na to odpowiedź! To właśnie u nas szybko i wygodnie złożysz zamówienie wykonania usługi. Od samego początku możesz zapoznać się z wyceną ostateczną. Jeśli chodzi o płatność, można dokonać jej kartą lub gotówką. Pracownicy zawsze mają przy sobie terminal. Posiadamy wszystkie niezbędne środki czystości, a także sprzęt. Nie musisz zatem udostępniać nam swojego prywatnego odkurzacza czy też chemii. Nasi pracownicy - cleanerzy - przechodzą różnego rodzaju szkolenia i są kontrolowani przez właścicieli firmy. Zanim wykorzystamy jakiś detergent u Ciebie na obiekcie, testujemy go znacznie wcześniej. Jedyne co musisz zrobić, to otworzyć nam drzwi. Jeżeli nie ma Cię w domu, a chcesz skorzystać z naszych usług, to możesz skontaktować się z naszym kierowcą, który odbierze od Ciebie klucze, a następnie zwróci Ci je z powrotem. Dokładamy wszelkich starań, abyś po zakończonej usłudze powiedział, że Extra Cleaning to firma sprzątająca, której właśnie szukałeś!
Photo

Jak wygląda proces sprzątania?

Na samym początku należy wybrać odpowiednią ilość pomieszczeń, ewentualnie usługi dodatkowe, datę oraz godzinę. Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-maila z potwierdzeniem zamówienia. Na tym etapie jest już ono przyjęte oraz widoczne w naszym systemie. Dzień przed wizytą Extra Cleaning nasz menedżer skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia. O ustalonej godzinie nasza ekipa pojawi się pod wskazanym adresem. Pokaż naszym pracownikom mieszkanie. Jeśli masz jakieś uwagi, to ważne, abyś poinformował o tym menedżera, który przyjedzie wraz z cleanerami. Po tej części wstępnej pracownicy zabierają się do pracy. Możesz być spokojny - osoby sprzątające poinformują Cię o skończonej usłudze. Jeśli zamówienie nie zostało opłacone z góry, to po wykonanej usłudze przyjedzie menedżer, z którym będziesz mógł się rozliczyć, podzielić swoją opinią, a także wskazać błędy pracowników. Menedżer przeprowadzi kontrolę jakości sprzątania. Jeżeli zobaczysz jakieś niedoskonałości, nasza ekipa je poprawi, zanim opuści swoje miejsce pracy! W końcu zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.
Photo
Chcesz zadać nam jakieś pytanie, na które nie otrzymałeś tutaj odpowiedzi? Jeśli tak, to masz taką możliwość. Zobacz na rozdział pytania-odpowiedzi lub skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer 794643097!

Zobacz, jak pracujemy

Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Nie odpowiedzieliśmy na wszystkie twoje pytania?
lub zadzwoń do nas
Zamów sprzątanie mieszkania
-
1 pokój
+
-
1 łazienka
+