Strona główna - Sprzątanie mieszkań

Co obejmuje sprzątanie mieszkań w Warszawie?

Każdy, kto zamówi profesjonalne sprzątanie mieszkania w Warszawie w Extra Cleaning otrzyma usługę obejmującą:

  • mycie podłóg,
  • odkurzanie mebli,
  • wycieranie blatów.

Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt i środki czystości, które dopasowujemy do rodzaju brudu oraz czyszczonych materiałów. Dodatkowo, zajmujemy się również sprzątaniem po remontach. Nasza kadra jest wykwalifikowana i każdy wie, jak należy dbać o meble i parkiety, aby po czyszczeniu zachowały doskonały wygląd, bez zarysowań i pęknięć. Każdy, kto zatrudni Extra Cleaning do sprzątania mieszkań w Warszawie przekona się, jak cudownie jest przebywać w lśniącym wnętrzu. Umiejętności i doświadczenie naszej firmy sprzątającej mieszkania sprawiają, że czyszczone meble dłużej zachowują wspaniały wygląd, dlatego wielu Klientów wraca do nas nie tylko w okresie świąt i innych ważnych wydarzeń w ich życiu. Wykonujemy też drobne sprzątania, wymagające mniej wysiłku, aby Państwo nie musieli się tym martwić i poświęcać swojego cennego czasu na pozbywanie się kurzu.

Sprzątanie mieszkań w Warszawie - usługi dodatkowe

Ponieważ wiele osób ceni nasz profesjonalizm, rozszerzyliśmy sprzątanie mieszkań w Warszawie o usługi dodatkowe. Są wśród nich zadania proste i bardziej skomplikowane. Wykonamy w Państwa domach między innymi:

  • czyszczenie mikrofalówki i lodówki,
  • sprzątanie wewnątrz szafek,
  • zmywanie,
  • prasowanie i porządkowanie szafy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą usług dodatkowych oraz ich cennikiem, a w razie pytań także do kontaktu naszymi konsultantami. Odpowiemy na wszystkie pytania jak najszybciej.

Nasi pracownicy używają najlepszych dostępnych sprzętów oraz dobierają środki czyszczące do indywidualnych potrzeb. Używamy substancji bezpiecznych dla ludzi i zwierząt więc bez obaw można zlecić nam sprzątanie w pokoju dziecka, a także po zwierzętach. Robimy dla Państwa tak wiele, aby sprzątanie mieszkań w Warszawie nie pochłaniało czasu, jaki mogą Państwo przeznaczyć na ważniejsze zadania. Wsparcie w tak szerokim zakresie czyni nas firmę użyteczną dla każdego, kto nie może lub nie chce sam posprzątać w swoim mieszkaniu.

Kto zamawia sprzątanie mieszkań w Warszawie?

Z usług firmy sprzątającej korzysta wiele osób. Najczęściej jesteśmy wzywani tam, gdzie jest spory bałagan. Nieocenione dla sporej grupy klientów jest na przykład profesjonalne sprzątanie mieszkania po remoncie - a więc wtedy, gdy przywrócenie wnętrzu blasku wymaga długich godzin pracy. Wykonywaliśmy też sprzątanie mieszkań na terenie Warszawy po spotkaniach w dużej grupie. Wiele osób potrzebuje też wsparcia w okresie przedświątecznym, kiedy jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Wówczas ktoś, kto posprząta mieszkanie, jest nieocenioną pomocą. Często też wykonujemy prostsze prace w mieszkaniach osób starszych, niepełnosprawnych, a także u każdego, kto lubi porządek, ale woli poświęcać czas na inne zajęcia. Zapraszamy do nas też tych, którzy dopiero kupili lub dostali w spadku mieszkanie w Warszawie i potrzebują pomocy w oczyszczeniu go. Każdy, kto musi wykonać sprzątanie mieszkania w Warszawie może nas zamówić. Pozbędziemy się nawet najcięższych plam, a czyszczenie chemiczne fotela czy sofy wykonamy środkami, które nie tylko nie zniszczą mebla, ale też pomogą o niego zadbać. W skrócie - przeprowadzimy w pełni kompleksowe sprzątanie mieszkania; w każdym jego kącie i zakamarku. Bo sprzątanie w naszym wykonaniu to coś więcej niż ścieranie kurzu. Państwa mieszkanie będzie lśnić, jakby było świeżo po remoncie.

Jak się przygotować na sprzątanie mieszkania?

Wiele osób, zanim zdecyduje się na skorzystanie z usługi sprzątania mieszkania, czuje się nieco… zakłopotanych. Koniec końców, musimy przy tej okazji zaprosić do naszego domu ludzi, których zupełnie nie znamy. W rzeczywistości jednak nie mają Państwo się czego obawiać - nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, którzy zadbają nie tylko o czystość Państwa mieszkania, ale i o bezpieczeństwo wszystkich rzeczy, które się w nim znajdują!

Kompleksowe sprzątanie mieszkań to jednak dosyć wyczerpująca praca - aby nam ją ułatwić, mogą Państwo przygotować swój dom na wizytę naszych cleanerów. W jaki sposób?

Dobrą praktyką jest uporządkowanie i pochowanie rzeczy osobistych. Dlaczego jest to takie ważne? Ciągłe przestawianie rzeczy z miejsca na miejsce i poruszanie się pomiędzy cennymi dla Państwa rzeczami to nie tylko dodatkowy wysiłek, ale i zwiększone ryzyko przypadkowych zniszczeń. W Extra Cleaning zapewniamy oczywiście stuprocentowe bezpieczeństwo Państwa dobytku - jednak chowając go w szafkach lub w innym pomieszczeniu znacznie ułatwią nam Państwo pracę. Oraz ją przyspieszą!

Pamiętajmy także o bezpieczeństwie Państwa pupili. Przed rozpoczęciem pracy przez naszych cleanerów warto zadbać o to, aby Wasze zwierzęta nie przebywały w sprzątanych pomieszczeniach. Dzięki temu uchronią je Państwo przed kontaktem z potencjalnie niebezpiecznym dla nich środkami czystości, a nam - zagwarantują spokojną pracę. Wiemy także, że wiele zwierząt nie reaguje najlepiej na niezapowiedzianych gości; nie dawajmy im powodów do stresu!

Wielu naszych klientów martwi się przed zamówieniem firmy sprzątającej mieszkania także o to, jakie środki czyszczące oraz sprzęt powinni przygotować. Od razu odpowiadamy - nasi pracownicy przyniosą ze sobą wszystko, co potrzebne - profesjonalne detergenty, odkurzacz oraz niezbędny sprzęt.

A co z Państwem? Czy podczas pracy naszej ekipy muszą przebywać Państwo w domu? Oczywiście, że nie! Usługa sprzątania mieszkania to dobra szansa na to, by mogli Państwo poświęcić swój czas na to, co najważniejsze - po powrocie z biura, sprawunków czy rodzinnego obiadu zastaną Państwo czyste, lśniące mieszkanie. A klucze - zwrócimy od razu!

Sprzątanie mieszkania - cena i jak ją wyliczamy

W Extra Cleaning - najlepszej firmie sprzątającej mieszkania zależy nam na tym, by cała Warszawa mogła cieszyć się czystymi “na błysk” domami. Dlatego nasze ceny dostosowujemy do potrzeb naszych klientów - zapłacą Państwo jedynie za to, czym rzeczywiście się zajmiemy! Koszt usługi kompleksowego sprzątania mieszkania jest uzależniony od ilości pokoi oraz łazienek, które wymagają porządków, a także tego, jak brudne jest Państwa mieszkanie.

Za dodatkową opłatą zrealizujemy dla Państwa (oprócz generalnego sprzątania) także szereg innych, opcjonalnych usług - zajmiemy się dokładnym czyszczeniem sprzętu kuchennego, praniem tapicerki, a nawet - sprzątaniem szaf i prasowaniem! Gwarantujemy, że docenią Państwo efekty naszej pracy!