Strona główna - Pranie mebli

Zalety prania mebli - Warszawa i okolice

Dzięki naszemu praniu mebli w Warszawie i okolicach przy pomocy firmy Extra Cleaning, możecie Państwo uniknąć wyrzucania swoich starych i zabrudzonych mebli, takich jak na przykład narożnik, krzesło oraz fotel. Nasza firma jest w pełnej gotowości, aby pomóc wyczyścić ulubione meble, tak aby nie musieć się ich pozbywać. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, będzie można cieszyć się na nowo z czystej, odświeżonej kanapy, czy też innego mebla bez plam, roztoczy oraz bakterii i innych substancji organicznych.

Przygotowana specjalnie dla Państwa oferta zawiera pranie przeróżnych mebli na terenach Warszawy. Meble, które mają tapicerkę, są narażone na szybsze zabrudzenia powodujące, że walory estetycznie nie są już takie, jakie były kiedyś. Z racji tego, że w domu posiada się różnego rodzaju tapicerkę, warto jednak skorzystać z naszej fachowej pomocy. Dzięki temu czyszczenie tapicerki meblowej będzie nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu usług znajdujących się w naszej ofercie. Profesjonalne pranie mebli pozwoliło nam uratować już wiele foteli, kanap czy krzeseł, którym groziło trafienie na śmietnik; ich właściciele cieszą się nimi do dziś!

Czy zabrudzone meble da się uratować? Pranie mebli - Warszawa i okolice

Jeśli pojawiają się zabrudzenia na tapicerce meblowej, to zazwyczaj wystarczy, gdy zdecydujemy się na ich czyszczenie za pomocą specjalnych elementów przy wykorzystaniu konkretnych technik oraz środków. Nie trzeba od razu wymieniać mebli na nowe. Choć często wydaje się, że pranie mebli można zrobić samodzielnie, to jednak zaleca się skorzystać z doświadczonych firm, takich jak nasza. Pranie mebli na terenie Warszawy i okolic okaże się strzałem w dziesiątkę! Z racji dużego doświadczenia, nie musicie się Państwo obawiać, ponieważ czyścimy każdy rodzaj obicia. Dobieramy odpowiednie detergenty i zachowując ostrożność, wykonujemy usługę. Jednak czyszczenie mebli tapicerowanych to nie tylko walka z brudem i szpetnymi plamami - staramy się także przywrócić meblom naturalny, przyjemny zapach.

Plusy prania wykładzin - Warszawa i okolice

Zamawiając usługę prania wykładzin przez naszą firmę w Warszawie i okolicach gwarantujemy, że proces zostanie przeprowadzony zgodnie z odpowiednimi regułami. Każdy z członków naszego zespołu sprzątającego odbył szereg szkoleń, aby móc pracować na tym stanowisku. Warto także zaznaczyć, że większość cleanerów pracuje z nami już od lat - w tym czasie mogli oni nabrać bezcennego doświadczenia w czyszczeniu tapicerek meblowych. Przez czas, w którym już działamy zdążyliśmy zebrać grono zaufanych osób - klientów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem po to, aby wykonać pranie nawet o bardzo dużej powierzchni. Dobieramy go stosownie do rodzaju sprzątania - w zależności od tego, czy mowa o czyszczeniu biura, mieszkania prywatnego lub poremontowym, nasi pracownicy przyjdą do Państwa z odpowiednim sprzętem.

Szeroka oferta prania mebli i wykładzin w Warszawie i okolicach

Usługi sprzątające, a dokładniej pranie mebli i wykładzin na terenie Warszawy i okolic zainteresuje niejedną osobę, która ceni sobie porządek i nie chce wydawać pieniędzy na nowe meble lub wykładzinę. Gwarantujemy, że nasza firma sprzątająca to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na zaletach i wadach sprzętu oraz detergentów, z których korzystają w celu realizacji sprzątania. Aby złożyć zamówienie, należy wybrać usługę, którą jesteście Państwo zainteresowani i zaznaczyć ilość jej wykonywania. Następnie trzeba wybrać datę i godzinę możliwą na zrealizowanie. Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo wiadomość e-mailową, która będzie potwierdzeniem rezerwacji. Dzień przed realizacją usługi będzie kontaktował się menedżer w celu potwierdzenia usługi. Opłacenie usługi następuje z góry przy zamówieniu albo po skończonej pracy cleanerów. Wtedy osoba zamawiająca rozlicza się z menedżerem i przy okazji może wskazać na błędy oraz podzielić się ogólną opinią. W razie zauważonych niedoskonałości pracownicy sprzątający poprawią swoje błędy przed opuszczeniem miejsca pracy. Gdy to wszystko zostanie zrealizowane, to zamówienie zostaje zakończone.

Pranie tapicerki meblowej - czym możemy się zająć?

W Extra Cleaning dobrze zdajemy sobie sprawę z faktu, że dosłownie każdy mebel w naszych domach jest narażony na zabrudzenia i może paść ofiarą przypadkowych plam. Dlatego nasi pracownicy są przygotowani na wszystkie wyzwania, na jakie mogą trafić w Państwa mieszkaniu. Zajmiemy się zatem praniem chemicznym:

  • radycyjnych kanap - bez wątpienia to właśnie kanapy są meblami, na których w ciągu dnia spędzamy najwięcej czasu. Trudno więc się dziwić, że są one najbardziej narażone na zabrudzenia oraz rozwinięcie się siedlisk bakterii i drobnoustrojów;
  • kanap narożnych - od klasycznej kanapy popularne “narożniki” różnią się przede wszystkim konstrukcją oraz tym, jak dużą przestrzeń zajmują. Jednak tak, jak tradycyjną sofę, tak i kanapę narożną łatwo jest przez przypadek zabrudzić lub poplamić;
  • foteli - kto z Państwa nie lubi czasem rozsiąść się wygodnie w ulubionym fotelu i odprężyć się przy filiżance kawy bądź herbaty? Ta przyjemność wiąże się niestety z ryzykiem zabrudzenia naszego mebla - jeśli już do tego dojdzie, warto pomyśleć o profesjonalnym czyszczeniu;
  • krzeseł i taboretów - znajdziemy je równie często w domach, jak i w biurach firm. Z racji tego, że są one z reguły w bardzo intensywnym użyciu, dosyć szybko ulegają zabrudzeniom. Usługę prania krzeseł polecamy zarówno Klientom indywidualnym, jak i właścicielom biur, restauracji, sal weselnych czy teatrów;
  • dywanów - odpowiednio dobrany dywan może być najbardziej wyróżniającą się ozdobą Państwa salonu; niestety, łatwo może on ulec zużyciu na skutek codziennej eksploatacji, zabrudzeniu bądź poplamieniu;
  • wykładzin - są niezwykle popularnym sposobem na eleganckie wykończenie biura, hotelu czy kina. By jednak mogły stać się wizytówką firmy w oczach jej klientów, wykładziny wymagają regularnej pielęgnacji i czyszczenia.

I choć realizacja każdej z powyższych usług będzie przebiegała nieco inaczej (stosujemy środki oraz techniki dopasowane do rodzaju mebli), jednego mogą Państwo być pewni - nasi pracownicy zajmą się czyszczeniem tapicerki meblowej tak skutecznie, jak nikt inny w Warszawie!

Szeroka oferta prania mebli i wykładzin w Warszawie i okolicach

Pranie tapicerki meblowej oraz wykładzin na terenie Warszawy i okolic zainteresuje niejedną osobę, która ceni sobie porządek i nie chce wydawać pieniędzy na nowe meble lub wykładzinę. Gwarantujemy, że nasza firma sprzątająca to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na zaletach i wadach sprzętu oraz detergentów, z których korzystają w celu realizacji sprzątania. Aby złożyć zamówienie, należy wybrać usługę, którą jesteście Państwo zainteresowani i zaznaczyć ilość jej wykonywania. Następnie trzeba wybrać datę i godzinę możliwą na zrealizowanie. Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo wiadomość e-mailową, która będzie potwierdzeniem rezerwacji. Dzień przed realizacją usługi będzie kontaktował się menedżer w celu potwierdzenia usługi. Opłacenie usługi następuje z góry przy zamówieniu albo po skończonej pracy cleanerów. Wtedy osoba zamawiająca rozlicza się z menedżerem i przy okazji może wskazać na błędy oraz podzielić się ogólną opinią. W razie zauważonych niedoskonałości pracownicy sprzątający poprawią swoje błędy przed opuszczeniem miejsca pracy. Gdy to wszystko zostanie zrealizowane, możemy uznać naszą pracę za skończoną!

Cena prania tapicerki w Warszawie - ile przyjdzie Państwu zapłacić?

Wycena usługi czyszczenia tapicerki zależy oczywiście od rodzaju i ilości mebli, którymi ma się zająć nasz zespół. W Extra Cleaning gwarantujemy Państwu ceny na rynkowym poziomie - przykładowo, za profesjonalne pranie kanapy, narożnika lub sofy zapłacą Państwo około 200 złotych; chemiczne czyszczenie dywanów oraz wykładzin to koszt kilkunastu złotych za metr kwadratowy; niewiele więcej będzie Państwa kosztowało pranie tapicerki na krześle.

Czyszczenie mebli z dojazdem - oferta dla każdego!

Jesteśmy profesjonalistami - dbamy więc o Państwa komfort i świadczymy nasze usługi w systemie mobilnym. Nasza ekipa przyjedzie pod wskazany adres dokładnie wtedy, gdy będzie to dla Państwa najwygodniejsze! I, oczywiście, przywiezie ze sobą cały niezbędny sprzęt oraz środki czystości. Wystarczy się z nami skontaktować - telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej - a przygotujemy ofertę dla Państwa oraz zadbamy o czystość i świeżość Państwa mebli. Serdecznie zapraszamy więc wszystkich do skorzystania z usług prania mebli i wykładzin w Warszawie i okolicach!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług prania mebli i wykładzin w Warszawie i okolicach!