Strona główna - Sprzątanie po remoncie

Jak uporządkować świeżo zrobione wnętrze? Sprzątanie po remoncie - Extra Cleaning Warszawa

Sprzątanie dużego bałaganu, szczególnie na większych powierzchniach, pochłania mnóstwo czasu i energii, które mogą Państwo poświęcić na pracę lub dopieszczanie aranżacji odnowionych wnętrz. My zajmiemy się usunięciem śladów po remoncie. Extra Cleaning wykonuje sprzątanie po remoncie na terenie miasta Warszawa, aby mieszkańcy i przedsiębiorcy nie musieli się tym martwić. Takie porządki nie są łatwe, bo bałagan pozostawiony przez firmy remontowe bywa duży. Są to też nieczystości, z którymi na co dzień większość osób nie ma do czynienia, takie jak pył z tynku, resztki farb czy kleju. Skuteczne ich pozbycie się wymaga nie tylko odpowiednich środków, ale i umiejętności. Najlepiej jest więc powierzyć sprzątanie poremontowe profesjonalistom. I taką właśnie usługę oferujemy mieszkańcom Warszawy w Extra Cleaning. Nasi fachowcy oczyszczą płytki, panele, ściany, a także okna i meble z wszelkich nieczystości.

Sprzątanie po remoncie bez pierwszych szkód - Warszawa

Sprzątanie po remoncie nie tylko w Warszawie to spore wyzwanie. Trzeba usunąć brud, którego niełatwo się pozbyć. W dodatku świeżo odnowione wnętrze wypełniają zwykle nowe meble. To sprawia, że nie chcemy porysować powierzchni, ani powodować żadnych innych szkód. Jak to zrobić?


Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie firmy sprzątającej mieszkania w Warszawie - Extra Cleaning. Zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak i czym czyścić które powierzchnie. Korzystamy z najlepszych dostępnych sprzętów oraz środków myjących, które umożliwią usunięcie nawet najcięższych plam z każdego przedmiotu. Dzięki temu:

  • pozbędziemy się pyłów z każdego zakamarka,
  • usuniemy resztki tynków z nowej podłogi,
  • zmyjemy resztki farby z ram okiennych,
  • oczyścimy wnętrze z plam po kleju,
  • sprawimy, że meble i armatura łazienkowa będą lśnić nowością.


A wszystko to osiągniemy bez uszkodzeń na blatach, posadzce, płytkach i jakichkolwiek innych powierzchniach.

Szybkie i skuteczne sprzątanie po remoncie w Warszawie

Na pewno chcą Państwo po przeprowadzeniu remontu użytkować odnowioną przestrzeń jak najszybciej. Zamawiając sprzątanie po remoncie w Warszawie w Extra Cleaning zyskujecie pewność, że w krótkim czasie wnętrze zostanie oczyszczone i będzie gotowe do mieszkania i pracowania w nim. Z naszą pomocą wprowadzanie zmian jest przyjemniejsze i nie wiąże się z ogromem pracy po odnowach. Dzięki Extra Cleaning remont to czysta przyjemność. Szybko wykonaną usługę na najwyższym poziomie pozwalają nam zapewnić nasi wykwalifikowani i zgrani pracownicy. Przyjedzie do Państwa ekipa sprzątająca wyposażona w sprzęt dostosowany do ogromu i jakości pracy oraz środki czyszczące, które pozwolą usunąć nawet najtrudniejsze plamy bez szorowania, które może uszkodzić powierzchnię mebli, sprzętów domowych i podłóg. Pozbywamy się zanieczyszczeń nie pozostawiając po sobie zbędnych śladów. To, co Państwo zastaną we wnętrzu, które opuścimy, to nienaganny porządek.

Sprzątanie po remontach od kuchni - nasze metody!

Wiedzą już Państwo, czym zajmie się nasza ekipa sprzątająca w świeżo wyremontowanym mieszkaniu. Teraz zaś opowiemy, jak dokładnie wygląda nasza praca oraz jakich metod stosujemy, aby sprawić, by mieszkanie lśniło czystością! Jesteśmy profesjonalistami - chcemy, by Państwo wiedzieli, jak działamy.

Większych bądź mniejszych nieczystości nie da się, jak już wspomnieliśmy wcześniej, przy remoncie uniknąć. Meble, drzwi i okna z pewnością pokryją się warstwą pyłu oraz tynku, a na podłogach - zauważą Państwo ślady po farbie lub kleju. I to wszystko pomimo obłożenia wnętrza folią malarską!

Aby uporać się z każdą plamą, resztkami tynku oraz kurzem chowającym się po kątach pokoju, nasze sprzątanie poremontowe realizujemy według sprawdzonych od lat zasad. Przede wszystkim - czyszczenie każdego wnętrza zaczynamy przy suficie, zaś kończymy - na poziomie podłogi. To tak zwane sprzątanie “od góry do dołu”. Dlaczego kierujemy się tą zasadą? Ponieważ w przeciwnym razie, zanieczyszczenia z górnych poziomów pomieszczenia (wysokich mebli, lamp oraz sufitu) zaczęłyby się kumulować na podłodze. A to nie ułatwia sprzątania mieszkania!

Kolejną kwestią, o której nasi cleanerzy muszą pamiętać (i pamiętają!) jest zachowanie prawidłowej kolejności sprzątania. Na początku dane pomieszczenie powinniśmy oczyścić z “suchych” nieczystości - kurzu i pyłu. Nigdy nie łączymy ich z wodą - gdybyśmy tak zrobili, nagromadzony brud zmieniłby się w błoto. A czego więc używamy? Najprostszych, ale i najskuteczniejszych narzędzi - przemysłowych odkurzaczy oraz miękkich szczotek; na tyle delikatnych, by nie zarysować mebli czy paneli podłogowych.

W czasie sprzątania po remontach liczy się dla nas każdy szczegół - nasza ekipa zajrzy w każdy kąt i zwróci szczególną uwagę na miejsca, które są najbardziej narażone na zabrudzenie. Mowa tu m.in. o futrynach, ramach okiennych, listwach przypodłogowych czy kontaktach, czyli przestrzeniach, które są nieraz najsłabiej zabezpieczone podczas prac remontowych.

Zapewniamy, że powyższych zasad przestrzega każda z naszych ekip sprzątających - to wszystko po to, aby jak najlepiej zadbać o czystość i bezpieczeństwo Państwa mieszkania!

Szybkie i skuteczne sprzątanie po remoncie w Warszawie

Na pewno chcą Państwo po przeprowadzeniu remontu użytkować odnowioną przestrzeń jak najszybciej. Zamawiając sprzątanie po remoncie w Warszawie w Extra Cleaning zyskujecie pewność, że w krótkim czasie wnętrze zostanie oczyszczone i będzie gotowe do mieszkania i pracowania w nim. Z naszą pomocą wprowadzanie zmian jest przyjemniejsze i nie wiąże się z ogromem pracy po odnowach. Dzięki firmie sprzątającej Extra Cleaning remont to czysta przyjemność. Szybko wykonaną usługę na najwyższym poziomie pozwalają nam zapewnić nasi wykwalifikowani i zgrani pracownicy. Przyjedzie do Państwa ekipa sprzątająca wyposażona w sprzęt dostosowany do ogromu i jakości pracy oraz środki czyszczące, które pozwolą usunąć nawet najtrudniejsze plamy bez szorowania, które może uszkodzić powierzchnię mebli, sprzętów domowych i podłóg. Pozbywamy się zanieczyszczeń nie pozostawiając po sobie zbędnych śladów. To, co Państwo zastaną we wnętrzu, które opuścimy, to nienaganny porządek.

Sprzątanie po remoncie - dla kogo?

Usługa sprzątania po remontach, oferowana przez firmą sprzątającą Extra Cleaning, jest dostępna dla każdego - klientów indywidualnych, firm budowlanych czy deweloperów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach.

Firma sprzątająca po remontach - jak wyglądają jej ceny?

Chcemy, aby z naszych usług mogli Państwo korzystać bez opróżniania portfela do cna. Dlatego staramy się, by nasze ceny nie tylko odpowiadały rynkowym standardom, ale również - Państwa oczekiwaniom. Koszt usługi sprzątania mieszkań po remoncie wyliczamy na podstawie powierzchni sprzątanego mieszkania oraz ilości okien do dokładnego umycia. Co ważne, za dodatkową opłatą mogą Państwo skorzystać z jednej z usług dodatkowych - na przykład chemicznego prania mebli lub czyszczenia sprzętu AGD.