Strona główna - Opinie

Opinie o firmie

To prawdziwe opinie z publicznych serwisów. Nie możemy ich redagować, ani usuwać.

Opinie naszych klientów

Joanna
5
Pani sprzątająca przyjechała punktualnie i bardzo dobrze przygotowana do zlecenia - pełne wyposażenie wraz z odkurzaczem. Wszystko zostało wysprzątane tak jak prosiłam. Dodatkowo pani wyszła z własną inicjatywą i przetarła zakurzony żyrandol. Na pewno będę polecała znajomym, bo jestem bardzo zadowolona z usługi.
Agnieszka
5
Z całą pewnością polecam usługi danej firmy!!!! Mieszkanie, do którego zamówiłam sprzątanie było w opłakanym stanie po poprzednim właścicielu. Ekipa sprzątająca, która przyjechała była punktualna, sympatyczna i profesjonalna. Podjęli wyzwanie doprowadzenia do użyteczności BARDZO zaniedbane mieszkanie i w 100% im się to udało. Jeżeli szukacie porządnej ekipy sprzątającej, która wykona zlecone im zadanie i jeszcze przekroczy Wasze oczekiwania to dobrze trafiliście :)
Izabela
5
Serdecznie polecam! Mieszkanie lśni. Pani, która sprzątała jest bardzo sympatyczna, dokładna i starannie wykonuje swoje obowiązki. Posprzątała nawet legowisko i drapaki naszych kotów mimo iż tego nie wymagaliśmy. Cena jak na wykonaną pracę bardzo niska. Na pewno skorzystamy jeszcze nie jeden raz. Bardzo polecam :)
Zamów sprzątanie mieszkania
-
1 pokój
+
-
1 łazienka
+