Wszystkie firmy i biurowce wymagają utrzymania czystości, dzięki której zyskają nienaganny wygląd. Jak wiadomo, to właśnie porządek w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu pierwszego wrażenia gości i jest też istotny dla wszystkich pracowników. Idealna czystość biur i wszystkich innych pomieszczeń jest podstawą funkcjonowania każdej firmy, dlatego oferujemy usługę ich kompleksowego sprzątania. W Extra Cleaning każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie usługi realizowane były od A do Z - na najwyższym poziomie i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Wiemy, że czystość ma ogromne znaczenie dla wizerunku przedsiębiorstwa nie tylko w oczach partnerów biznesowych, ale również pracowników. Oferujemy:

  • odkurzanie sprzętu elektronicznego i pozostałego wyposażenia;
  • mycie mebli;
  • czyszczenie dywanów i mebli tapicerowanych;
  • mycie okien i drzwi;
  • sprzątanie kuchni;
  • sprzątanie sal konferencyjnych i gabinetów;
  • sprzątanie szatni, korytarzy i ciągów komunikacyjnych;
  • wiele innych usług dodatkowych jak sprzątanie lodówki, mikrofalówki, wnętrza szafek, mycie naczyń czy sprzątanie balkonu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy wysoką jakość w atrakcyjnej cenie!

Sprzątanie firm Warszawa - wykwalifikowana kadra

Każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z usług sprzątania firm w Warszawie, może mieć pewność, że zostaną one wykonane w sposób kompleksowy i zadowalający. W skład naszej firmy wchodzą jedynie wykwalifikowani pracownicy, którzy znają się na swojej pracy i mają wymagane przeszkolenie. Dbamy również o stałe podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych pracowników, aby mogli oni realizować usługi na najwyższym poziomie. Co ważne, jesteśmy w stanie zaoferować usługę sprzątania w dogodnych dla firmy warunkach i odpowiednim czasie. Jeżeli będziemy robić to w trakcie pracy całej firmy, pozostaniemy dyskretni i praktycznie niezauważalni. Cechuje nas ogromny profesjonalizm i doświadczenie, dlatego warto nam zaufać. Możemy realizować usługi cyklicznego bądź jednorazowego sprzątania biur czy całej firmy. Klientom przedstawiamy również przejrzysty cennik wszystkich usług. Sprzątanie można zamówić online - w dogodnym dla siebie terminie.

Sprzątanie biur Warszawa - profesjonalne środki czystości i sprzęt

Wieloletnia działalność na rynku sprawia, że nie boimy się mówić o ogromnym doświadczeniu, jakie posiadamy. Lata działania w tej branży pozwoliły nam na dobór skutecznych rozwiązań. Firmy i biura sprzątamy jedynie za pomocą przetestowanych wcześniej środków czystości. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wykorzystujemy jedynie profesjonalną, skuteczną i bezpieczną chemię. Dodatkowo nasze maszyny to w pełni doskonałe i nowoczesne sprzęty, dzięki którym sprzątanie może przebiegać szybko i skutecznie. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to kompleksowość działania. Nikt nie musi poświęcać nam czasu, udostępniać chemii czy potrzebnego sprzętu. Na miejsce docieramy ze swoim wyposażeniem. Ogromna znajomość wykorzystywanych środków daje szerokie możliwości, dlatego nie boimy się powiedzieć, że jesteśmy profesjonalną firmą, która doskonale zna się na tym, co robi. Wystarczy pokazać nam wnętrza i określić co mamy zrobić, a my zajmiemy się wykonywaniem usług. Pamiętaj, że koszty są zawsze jasno określone wcześniej, dlatego nie musisz obawiać się ich zwiększenia. Jesteśmy firmą uczciwą i doświadczoną, dlatego działamy w sposób profesjonalny.

Usługi sprzątania firm w Warszawie i okolicach

Szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się sprzątaniem Twojego przedsiębiorstwa? Świetnie trafiłeś! Mamy wszystko to, czego szukasz. Zapewniamy profesjonalną kadrę sprzątająca, niezawodny sprzęt i skuteczną chemię. Usługi sprzątania biur i firm w Warszawie i okolicach realizujemy szybko oraz sprawnie. Na naszej stronie internetowej możesz złożyć szybkie zamówienie, gdzie oznaczysz, jakie powierzchnie mamy posprzątać, ile metrów, jakie usługi wejdą w skład sprzątania oraz oznaczysz dokładny termin i godzinę jego wykonania. Zapraszamy do kontaktu!