Jak uporządkować świeżo zrobione wnętrze? Sprzątanie po remoncie - Extra Cleaning Warszawa

Sprzątanie dużego bałaganu, szczególnie na większych powierzchniach, pochłania mnóstwo czasu i energii, które mogą Państwo poświęcić na pracę lub dopieszczanie aranżacji odnowionych wnętrz. My zajmiemy się usunięciem śladów po remoncie. Extra Cleaning wykonuje sprzątanie po remoncie na terenie miasta Warszawa, aby mieszkańcy i przedsiębiorcy nie musieli się tym martwić. Takie porządki nie są łatwe, bo bałagan pozostawiony przez firmy remontowe bywa duży. Są to też nieczystości, z którymi na co dzień większość osób nie ma do czynienia, takie jak pył z tynku, resztki farb czy kleju. Wszystko to obecne jest na każdej powierzchni. Sprzątanie po remoncie w Warszawie i każdym innym mieście powinno więc być kompleksowe. I taką właśnie usługę oferujemy w Extra Cleaning. Nasi fachowcy oczyszczą płytki, panele, ściany, a także okna i meble z wszelkich nieczystości.

Sprzątanie po remoncie bez pierwszych szkód - Warszawa

Sprzątanie po remoncie nie tylko w Warszawie to spore wyzwanie. Trzeba usunąć brud, którego niełatwo się pozbyć. W dodatku świeżo odnowione wnętrze wypełniają zwykle nowe meble. To sprawia, że nie chcemy porysować powierzchni, ani powodować żadnych innych szkód. Jak to zrobić?


Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie sprzątania po remoncie w Warszawie w Extra Cleaning. Zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak i czym czyścić które powierzchnie. Korzystamy z najlepszych dostępnych sprzętów oraz środków myjących, które umożliwią usunięcie nawet najcięższych plam z każdego przedmiotu. Dzięki temu:

  • pozbędziemy się pyłów z każdego zakamarka,
  • usuniemy resztki tynków z nowej podłogi,
  • zmyjemy resztki farby z ram okiennych,
  • oczyścimy wnętrze z plam po kleju,
  • sprawimy, że meble i armatura łazienkowa będą lśnić nowością.


A wszystko to osiągniemy bez uszkodzeń na blatach, posadzce, płytkach i jakichkolwiek innych powierzchniach.

Szybkie i skuteczne sprzątanie po remoncie w Warszawie

Na pewno chcą Państwo po przeprowadzeniu remontu użytkować odnowioną przestrzeń jak najszybciej. Zamawiając sprzątanie po remoncie w Warszawie w Extra Cleaning zyskujecie pewność, że w krótkim czasie wnętrze zostanie oczyszczone i będzie gotowe do mieszkania i pracowania w nim. Z naszą pomocą wprowadzanie zmian jest przyjemniejsze i nie wiąże się z ogromem pracy po odnowach. Dzięki Extra Cleaning remont to czysta przyjemność. Szybko wykonaną usługę na najwyższym poziomie pozwalają nam zapewnić nasi wykwalifikowani i zgrani pracownicy. Przyjedzie do Państwa ekipa sprzątająca wyposażona w sprzęt dostosowany do ogromu i jakości pracy oraz środki czyszczące, które pozwolą usunąć nawet najtrudniejsze plamy bez szorowania, które może uszkodzić powierzchnię mebli, sprzętów domowych i podłóg. Pozbywamy się zanieczyszczeń nie pozostawiając po sobie zbędnych śladów. To, co Państwo zastaną we wnętrzu, które opuścimy, to nienaganny porządek.