Co obejmuje sprzątanie mieszkań w Warszawie?

Każdy, kto zamówi sprzątanie mieszkania w Warszawie w Extra Cleaning otrzyma usługę obejmującą:

  • mycie podłóg,
  • odkurzanie mebli,
  • wycieranie blatów.

Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt i środki czystości, które dopasowujemy do rodzaju brudu oraz czyszczonych materiałów. Nasza kadra jest wykwalifikowana i każdy wie, jak należy dbać o meble i parkiety, aby po czyszczeniu zachowały doskonały wygląd, bez zarysowań i pęknięć. Każdy, kto zatrudni Extra Cleaning do sprzątania mieszkań w Warszawie przekona się, jak cudownie jest przebywać w lśniącym wnętrzu. Nasze umiejętności i wiedza sprawiają, że czyszczone meble dłużej zachowują wspaniały wygląd, dlatego wielu Klientów wraca do nas nie tylko w okresie świąt i innych ważnych wydarzeń w ich życiu. Wykonujemy też drobne sprzątania, wymagające mniej wysiłku, aby Państwo nie musieli się tym martwić i poświęcać swojego cennego czasu na pozbywanie się kurzu.

Sprzątanie mieszkań w Warszawie - usługi dodatkowe

Ponieważ wiele osób ceni nasz profesjonalizm, rozszerzyliśmy sprzątanie mieszkań w Warszawie o usługi dodatkowe. Są wśród nich zadania proste i bardziej skomplikowane. Wykonamy w Państwa domach między innymi:

  • czyszczenie mikrofalówki i lodówki,
  • sprzątanie wewnątrz szafek,
  • zmywanie,
  • prasowanie i porządkowanie szafy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą usług dodatkowych, a w razie pytań także do kontaktu z naszymi konsultantami. Odpowiemy na wszystkie pytania jak najszybciej.

Nasi pracownicy używają najlepszych dostępnych sprzętów oraz dobierają środki czyszczące do indywidualnych potrzeb. Używamy substancji bezpiecznych dla ludzi i zwierząt więc bez obaw można zlecić nam sprzątanie w pokoju dziecka, a także po zwierzętach. Robimy dla Państwa tak wiele, aby sprzątanie mieszkań w Warszawie nie pochłaniało czasu, jaki mogą Państwo przeznaczyć na ważniejsze zadania. Wsparcie w tak szerokim zakresie czyni nas firmę użyteczną dla każdego, kto nie może lub nie chce sam posprzątać w swoim mieszkaniu.

Kto zamawia sprzątanie mieszkań w Warszawie?

Z usług firmy sprzątającej korzysta wiele osób. Najczęściej jesteśmy wzywani tam, gdzie jest spory bałagan. Wielokrotnie wykonywaliśmy też sprzątanie mieszkań na terenie Warszawy po spotkaniach w dużej grupie. Wiele osób potrzebuje też wsparcia w okresie przedświątecznym, kiedy jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Wówczas ktoś, kto posprząta mieszkanie, jest nieocenioną pomocą. Często też wykonujemy prostsze prace w mieszkaniach osób starszych, niepełnosprawnych, a także u każdego, kto lubi porządek, ale woli poświęcać czas na inne zajęcia. Zapraszamy do nas też tych, którzy dopiero kupili lub dostali w spadku mieszkanie w Warszawie i potrzebują pomocy w oczyszczeniu go. Każdy, kto musi wykonać sprzątanie mieszkania w Warszawie może nas zamówić. Pozbędziemy się nawet najcięższych plam, a czyszczenie chemiczne fotela czy sofy wykonamy środkami, które nie tylko nie zniszczą mebla, ale też pomogą o niego zadbać. Sprzątanie w naszym wykonaniu to coś więcej niż ścieranie kurzu. Państwa mieszkanie będzie lśnić, jakby było świeżo po remoncie.